Kto sme

Sme profesionáli na sprostredkovanie predaja či prenájmu vašej nehnuteľnosti a jej propagáciu na rôzne inzertne portály. V oblasti predaja máme kvalitné vzdelanie, znalosti, schopnosti, a konexie. Spolupracujeme s profesionálmi ako sú: advokáti, notári, znalci, geodeti, makléri, finanční poradcovia a pod. a to nás robí na trhu tými najschopnejšími. O vašej nehnuteľnosti budú vedieť všetci v okolí. Postaráme o kvalitný servis, plynulý predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti.


SPOLU TO DOKÁŽEME


PREČO S REALITY 120  • Široký dopyt - prostredníctvom našej databázy dokážeme osloviť viac kupujúcich ako vy.

  • Neznehodnocujte svoju nehnuteľnosť - predajom cez rôzne kancelárie a ešte v rôznych cenách poškodzujete – znehodnocujete svoju ponuku, svoj majetok. Nechajte to na nás - my sa o to postaráme.

  • Investujte do ponuky - využite najväčšiu inzertnú a reklamnú investíciu do ponuky pri exkluzívnom predaji- využite nás naplno.

  • Staňte sa partnerom predaja - neplatí, že pri výhradnej zmluve nemôžete predávať aj sami, prípadne, že nemôžete inzerovať. Naopak - súčinnosť s RK sa nevylučuje.

  • Pri Exkluzívnej zmluve získate okrem profesionálneho prístupu makléra, prípravy Vašej nehnuteľnosti na predaj aj katastrálne a notárske poplatky grátis a nárok na kompletný servis pri prepise energií na nového majiteľa.